• 1

پیگیری رزرو ناموفق و عودت وجه

به اطلاع میهمانان محترمی که در زمان انجام رزرو، وجه  از حساب ایشان کسرگردیده، ولی موفق به تکمیل عملیات رزرو نشده‌ و سوئیتی برای ایشان رزرو نگردیده، می‌رساند:

الف: جهت تکمیل مراحل و تأیید رزرو خود، حتما می‌بایست مجددا اقدام به پرداخت وجه نموده و ضمن دریافت پرینت معرفی‌نامه، به منوی "رزروهای تأیید شده" مراجعه و از وجود اطلاعات رزرو خود در این قسمت اطمینان حاصل نمایند، در غیر اینصورت علی‌رغم پرداخت وجه و دریافت پرینت معرفی‌نامه، هیچ رزروی برای ایشان در سامانه ثبت نگردیده و در صورت مراجعه به مجتمع، امکان اسکان ایشان وجود نخواهد داشت.

ب: طبق تجارب گذشته، بیش از 95درصد این موارد، وجه کسر شده طی مدت زمانی خیلی کوتاه (بین 5 تا 20 دقیقه) به کارت بانکی مذکور عودت می‌گردد (البته بنابر اعلام رسمی سیستم بانکی کشور، در موارد نادری این زمان ممکن است تا 72 ساعت نیز به‌طول بیانجامد)، پس بنابر این، حساب متصل به کارت بانکی خود را (از طرق: تلفنبانک - اینترنت بانک - موبایل بانک - دریافت 10 گردش آخر از دستگاه‌های خودپرداز و یا مراجعه حضوری به شعبه و دریافت پرینت حساب. (در این رابطه تأکید می‌گردد به عدم دریافت پیامک از جانب بانک استناد نفرمایید، چون در برخی موارد ارسال و دریافت پیامک با اختلال مواجه می‌گردد) بررسی نموده و از عدم عودت وجه، اطمینان حاصل فرمایید. و در صورت عدم عودت وجه پس از 72گذشت  ساعت از زمان واریز وجه، با آقای مهندس منصوری تماس حاصل فرمایید.

1-دریافت شماره تراکنش وجه کسر شده  از طریق تماس با تلفن شماره :27312731-021 .

2-با توجه به اینکه عودت هر گونه وجهی، صرفاً به حساب عضو رسمی خانه کارگر، که با نام کاربری و رمز عبور مربوطه وارد سامانه سرا می‌شوند، امکان پذیر است، حتماً شماره کارت بانکی عضو رزرو کننده را آماده داشته باشید، در غیر این‌صورت امکان عودت وجه وجود ندارد.