• 1

شرایط استفاده اعضاء

کلیه کارگران سراسرکشور (منظور از کارگران کسانی هستند که فارغ از شغل مربوطه، دارای دفرچه بیمه سازمان تأمین اجتماعی باشند.) که عضو خانه کارگر شهرستان و یا شهر محل اقامت خود باشند می‌توانند با مراجعه به همین سایت، پس از کسب اطلاعات کامل خصوصاً "نحوه استفاده از مجتمع" به صفحه نخست سامانه رزرواسیون خانه کارگر کل کشور به آدرس: http://mworkerhouse.ir و طبق ضوابط، سوئیت مورد نظر خود را رزرو نمایند. کارگران محترمی که عضو خانه کارگر نشده‌اند جهت عضویت میتوانند با مراجعه به سایت: https://workerhouse.ir/members/default.aspx مراجعه و یا از طریق خانه کارگر محل اقامت خود نسبت به این امر اقدام نمایند.


قوانین و ضوابط رزرو و استفاده از امکانات "مجتمع گردشگری فرهنگی شهیدامامی" چمخاله
 
هشدار، هشدار، بسیار بسیار مهم: 

الف- قبل از اقدام به رزرو، جهت دریافت آگاهی کامل از موقعیت و شرایط مجتمع، مشاهده کامل این سایت، و  همچنین کانال‌های اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: Shahidemamy@ الزامی می‌باشد.

ب- دریافت نسخه چاپ شده معرفی‌نامه، مطالعه کامل آن، امضاء و ارائه آن به دفتر پذیرش در بدو ورود، الزامی است.

ج- با توجه به اینکه سیستم رزرواسیون صرفاً درصورت تأیید کامل "ضوابط  مجتمع"(توسط متقاضی)، اجازه ثبت رزرو را می‌دهد، لذا با عرض پوزش، پس از انجام رزرو و حضور در مجتمع، هر گونه اعتراض به ضوابط و استنکاف از عمل به مفاد آن تحت عناوینی چون: عدم مطالعه ، انجام رزرو توسط کافی‌نت، و یا فرد دیگر و... به هیچ عنوان مانع اجرای دقیق ضوابط و مقررات نمی‌باشد، لذا در زمان حضور در مجتمع، از پاسخگوئی به هرگونه اعتراض در مورد ضوابط و مقررات معذور بوده و مسئولیت ایجاد هرگونه مشکل احتمالی، (که در صورت عدم مطالعه کامل معرفی‌نامه بروز آن قطعی خواهد بود) به عهده صاحب معرفی‌نامه می‌باشد.

د- مدیریت و پرسنل مجتمع ضمن عرض خیرمقدم، مفتخر به پذیرایی روزانه حدود 1600 نفر از اعضای محترمی می‌باشند، که این مجموعه را برگزیده  و از سراسر کشور قدم رنجه می‌فرمایند. طبیعتاً چنین جمعی دارای فرهنگ‌های متنوع و دیدگاه‌های متفاوت و محترمی می‌باشند. مدیریت مجتمع  مصمم است با ایجاد محیطی شاد، آرام، و متکی بر وجود امنیت اخلاقی و اجتماعی، اقامتی آرام و سرشار از شادی و شعف را برای این عزیزان فراهم سازد.  تحقق این هدف و همچنین حفاظت و نگهداری بهینه از مجتمع (که متعلق به کلیه اعضاء محترم می‌باشد) مشروط به برقراری نظمی است که همگان متعهد بر اجرای آن باشند، ضوابط تعیین شده و تذکرات ارائه گردیده ( که حاصل بررسی نزدیک به دو دهه تجربه می باشد) متضمن برقراری نظم مورد نظر خواهد بود.

ه- "مجتمع کارگران شهید امامی" مجموعه‌ای  فرهنگی تفریحی، و برخوردار از محیطی منظم، کاملاً شاد، و مفرَح بوده و بر خلاف عنوان ذکر شده، "استراحتگاه" نیست.

و- از آنجا که مسئولین مجتمع اقدامات کافی و وافی را در جهت اطلاع‌رسانی به اعضاء محترم (به روش‌های مختلف و به صورت کامل) انجام داده‌اند، لذا هیچگونه عذری مبنی بر عدم آگاهی از ضوابط قابل قبول نبوده و هرگونه درخواست بر عدم اجرای ضوابط ، باعث اتلاف وقت صاحب معرفی‌نامه، کارکنان مجتمع، و میهمانان محترم خواهد گردید و در صورت عدم تمکین میهمانان محترم از ضوابط (در زمان پذیرش و همچنین عدم اجرای آن در زمان سکونت) با عرض پوزش ضمن مسدود شدن بخش رزرواسیون "صاحب معرفی‌نامه" افتخار میزبانی عضومحترم از مسئولین مجتمع سلب گردیده و برقراری مجدد آن، مستلزم پرداخت جریمه (متناسب با تخلف صورت گرفته، از 20 تا 200 هزارتومان) خواهد بود.

ز- با توجه به عدم وجود لوله‌کشی آب در کل منطقه، آب موجود در لوله کشی مجتمع نیز از چاه تأمین می‌گردد.
ح- اعضای محترم موظفند اطلاعات پروفایل کاربری خود (شماره همراه – تلفن ثابت – آدرس و...) در سامانه رزرواسیون را تکمیل نموده و سپس اقدام به رزرو نمایند، در غیر اینصورت تبعات ناشی از آن به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.

ط- در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد.

ضوابط اختصاصی مجتمع کارگران شهید امامی - چمخاله:
1- عدم حضور "صاحب معرفی‌نامه" (به هر دلیل) موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده و عودت وجه آن نیز به هیچ وجه میسر نخواهد بود. ضمناًبه علت بروز آسیب‌های وارده به فضای سبز و سازه‌های موجود درمجتمع، بازی با توپ (در انواع و سایز های مختلف) مطلقاً ممنوع می‌باشد.
2- با توجه به خانوادگی بودن مجتمع، با عرض پوزش از پذیرش و ارائه خدمات به رزرو کنندگان محترمی که در زمان ورود - خروج و حضور در مجتمع، از پوشش مناسب استفاده ننمایند جسارتاً معذوریم
3- احتراماً انجام پذیرش کلیه افراد صرفاً با ارائه شناسنامه امکان‌پذیر بوده، و فرزندان زیر 18 سال با کارت ملی و بدون دریافت هزینه نفر همراه، و بالای 18 سال (فاقد شناسنامه و با کارت ملی) همانند دیگر نفرات همراه ملزم به پرداخت هزینه خواهند بود.
تبصره- پذیرش افراد "فاقد شناسنامه" تنها با تأییدیه کتبی اداره محترم اماکن نیروی انتظامی، مجاز می‌باشد.
4- پذیرش در این مجتمع تنها با حضور همزمان صاحب معرفی‌نامه، همراه با همسر صورت می‌پذیرد.
تبصره 1: در صورتی که صاحب معرفی‌نامه مجرد بوده و یا به هر دلیل نتواند به همراهی همسر خود حضور یابد: 1- درصورتیکه صاحب معرفی‌نامه مرد باشد، شرط پذیرش همراه بودن خانم محرم (اعم از دختر، خواهر و ... هجده سال به بالا) می‌باشد، 2- در صورتیکه صاحب معرفی‌نامه خانم باشد، شرط پذیرش، همراه بودن آقای محرم، (اعم از پسر، برادر و ... هجده سال به بالا) می‌باشد.
تبصره 2: درصورت  عدم امکان تحقق دو مورد ذکر شده فوق نیز، این افراد می‌توانند به همراه یکی از خانواده‌های فامیل (براساس ضوابط نفرات همراه) از مجتمع استفاده نمایند، مجدداً تأکید می‌گردد در غیر اینصورت پذیرش، و یا عودت وجه تحت هیچ شرایط امکانپذیر نخواهد بود.
5- انجام امور پذیرش و تحویل سوئیت از ساعت 14  لغایت22 می‌باشد. تبصره1- جهت مساعدت در انجام پذیرش میهمانانی که نتوانند در ساعات تعیین شده، در مجتمع حضور پیدا نمایند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا با هماهنگی قبلی، توسط نگهبان شیفت شب پذیرش گردند، انجام این امر تا ساعت 1 بامداد با ورود خودرو به داخل مجتمع و پس از 1 بامداد بدون ورود خودرو میسر می‌باشد. تبصره2- با توجه به اینکه آماده‌سازی تعداد محدودی از سوئیت‌ها قبل از ساعت 14 صورت می‌پذیرد، میهمانانی که تمایل دارند قبل از ساعت 14 سوئیت را تحویل بگیرند می‌توانند با هماهنگی قبلی، و پرداخت هزینه ساعتی، از این امکان محدود بهره‌مند گردند.
6- موارد دریافت وجه در مجتمع:
1-6- نفرات همراه: با توجه به اینکه مبلغ پرداختی در زمان رزرو تنها و تنها، مربوط به پذیرش "صاحب معرفی نامه +همسر + فرزندان مجرد با داشتن شناسنامه" می‌باشد، لذا پذیرش هریک از همراهان منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.
2-6- هزینه هر نفر همراه (با احتساب نوزاد) مبلغ 40 هزارتومان می‌باشد، مبلغ مذکور بابت 3روز اقامت، و با همان امکانات موجود در سوئیت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.
تبصره –تأمین ملزومات اضافی جهت نفرات همراه و یا دیگر موارد درحد امکان، با پرداخت هزینه جزئی مقدور می‌باشد.
3-6- سقف نفرات قابل پذیرش در سوئیت‌های مختلف با احتساب میهمانان اصلی (و با دریافت هزینه "نفرات همراه") به این شرح امکان‌پذیر خواهد بود:  سوئیت‌های زیر 45 متری، در مجموع و نهایتاً 7 نفر، و بالاتر از 45 متری، در مجموع و  نهایتاً 9 نفر می‌باشد. ضمناً هماهنگی قبلی در مورد پذیرش همراهان الزامی می‌باشد.
4-6- هزینه پارک خودرو مبلغ 13 هزارتومان برای 3 روز اقامت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.

5-6- ارایه هر گونه خدمات، همچون کرایه وسایل رکابی، قایق، دریافت لوازم اضافی همچون، پلوپز، کاناپه‌تختخواب شو، و ... مستلزم پرداخت هزینه جداگانه می‌باشد. ضمناًجهت کنترل تردد "وسائل رکابی" در محوطه مجتمع، استفاده از دوچرخه‌های شخصی بدون هماهنگی قبلی با دفتر مجتمع امکان پذیر نخواهد بود.
7- شرایط لغو یا کنسل نمودن رزرو: رزروهایی که تاریخ آنها مربوط به یک - دو - سه و یا چهار روز آینده می‌باشد، به هیچوجه امکان لغو نخواهند داشت. لغو دیگر رزروهای انجام شده، و دریافت 90% وجه پرداختی (با کسر 10% کارمزد) تنها در صورتی میسر است  که الف: از روز اقدام به لغو رزرو، تا تاریخ رزرو (تاریخ تحویل سوئیت) چهار روز و یا بیشتر باقی مانده باشد. ب: مدت زمان عودت وجه با توجه به تعداد رزروهای لغو شده متغیر بوده و ممکن است بین یک هفته تا حداکثر 45 روز بطول بیانجامد. ج: عودت وجه تنها به کارت بانکی صاحب معرفی‌نامه امکان‌پذیر خواهد بود،(حتی اگر پرداخت وجه رزرو توسط کارت بانکی شخص دیگری انجام شده باشد). بدیهی است افرادی که در فاصله کمتر از چهار روز قبل از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به رزرو نمایند، در صورت لغو رزرو هیچگونه وجهی به آنان تعلق نخواهد گرفت.
8- درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.
9- کلیه سوئیت‌های مجتمع دوتخته بوده و امکانات کامل و تفصیلی موجود در آنها بصورت متن و تصویر در سایت اختصاصی مجتمع و کانال های اطلاع رسانی به آدرس فوق الذکر ذکر درج گردیده است.
10- جایگزینی سوئیت: در صورت بروز مشکل در ارائه نوع سوئیت رزرو شده و یا از رده خارج شدن سوئیت در زمان استفاده میهمان، یکی از سوئیت‌های قابل ارائه (از هر نوع و با هر متراژ) جایگزین سوئیت رزرو شده گردیده و در صورت تفاوت نرخ، مابه التفاوت مبلغ آن به میهمان عودت خواهد گردید.
باتوجه به اینکه جهت رعایت بهداشت درمجتمع، تابه وقابلمه ازنوع "پیرکس" می‌باشد، لذا از آن دسته از عزیزانی‌که تجربه استفاده از این ظروف را ندارند استدعا می‌گردد جهت پیشگیری از پرداخت خسارت، قابلمه وتابه شخصی خود راهمراه بیاورند
11- ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 تلفن تماس: 2406 4250 013 - ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 22
پیامرسان سروش-دفتر پذیرش:  shahid_emami@
کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: shahidemamy@ 

تعرفه خدمات مجتمع شهید امامی (مخصوص اعضاء)
1- هریک از اعضاء محترم می‌توانند با استفاده ازحدود 80درصد تخفیف نسبت به نرخنامه مصوب سازمان  میراث  فرهنگی در سال 1400، برابر با نرخنامه ذیل، نسبت به رزرو سوئیت مورد نظر، جهت استفاده خود، همسر و فرزندان مجرد، اقدام نمایند.

      الف- سوئیت‌های 55متری ردیف شقایق هرشب:         103/058 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده: 337/000 تومان
        
      ب- سوئیت‌های 50متری ریف لاله هرشب:                 92/966 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده:   304/000 تومان

      ج- سوئیت‌های 38متری ردیف شقایق هرشب:           77/981 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده:   255/000 تومان

      د- سوئیت‌های 30متری ردیف شقایق هرشب:           65/137 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده:   213/000 تومان

      ه- سوئیت‌های 28متری ردیف‌های زنبق و یاس هرشب:55/963 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده:   183/000 تومان

      و- سوئیت‌های 30 متری ردیف‌های خزر  هر شب:       68/195 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده:   223/000 تومان

      ز- سوئیت‌های 20متری ردیف شقایق هرشب:           41/8960 تومان - سه شب با احتساب مالیات بر ارزش افزوده: 137/000 تومان

      ح- هزینه نفر اضافه در طول مدت اقامت:                    40000 تومان

      ط- هزینه پارکینگ در طول مدت اقامت:                      13/000 تومان