• 1

شرایط استفاده اعضاء

کلیه کارگران سراسرکشور (منظور از کارگران کسانی هستند که فارغ از شغل مربوطه، دارای دفرچه بیمه سازمان تأمین اجتماعی باشند.) که عضو خانه کارگر شهرستان و یا شهر محل اقامت خود باشند می‌توانند با مراجعه به همین سایت، پس از کسب اطلاعات کامل خصوصاً "نحوه استفاده از مجتمع" و "راهنمای تصویری مراحل رزرو سوئیت" به صفحه نخست سامانه رزرواسیون خانه کارگر کل کشور به آدرس: http://mworkerhouse.ir و طبق ضوابط، سوئیت مورد نظر خود را رزرو نمایند. کارگران محترمی که عضو خانه کارگر نشده‌اند جهت عضویت میتوانند با مراجعه به خانه کارگر محل اقامت خود نسبت به این امر اقدام نمایند.


قوانین و ضوابط رزرو و استفاده از امکانات "مجتمع گردشگری فرهنگی شهیدامامی" چمخاله
 
قابل توجه میهمانان محترم مجتمع شهید امامی، در صورت عدم مطالعه این معرفی‌نامه و اطلاعیه مجتمع در صفحه اول سایت "سرا" و همینطور اطلاعات موجود در سامانه اختصاصی اطلاع رسانی مجتمع شهید امامی (آدرس سامانه ذیل معرفی نامه درج گردیده است)، هرگونه عواقب سوء آن به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.

همراه داشتن شناسنامه تک تک میهمانان در زمان پذیرش اجباری است و کارت ملی یا هر مدرک شناسایی دیگری به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود ضمنا رعایت پوشش اسلامی برای میهمانان محترم قطعا الزامی می باشد.
راهنمای تصویری گام به گام رزرو سوئیت از مجتمع شهید امامی را می‌توانید از قسمت "اطلاعیه‌ها" دریافت نمایید.
لازم به ذکر است در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد. ضمناً با توجه به عدم وجود آب لوله‌کشی شرب در منطقه، کلیه آب‌های موجود در مجتمع غیرقابل شرب بوده و آب معدنی از طریق بوفه قابل استحصال می‌باشد .
1- پارکینگ ردیف‌های یاس-شقایق و زنبق در روبرو و به فاصله 143 متری از درب ورودی مجتمع قرار دارد..ضمناً با توجه به شرایط ساختاری موجود، به‌هیچ عنوان امکان ورود خودروی میهمانان ردیف‌های یاس-شقایق و زنبق به محوطهُ مجتمع (حتی در حد تخلیه و بارگیری اثاثیه) وجود ندارد.لیکن چرخ‌دستی‌های مخصوص جهت حمل آسان و راحت اثاثیه توسط نگهبان ارائه می‌گردد. لذا توصیه می‌گردد در صورتی که همراهان شما توان پیاده روی نداشته و یا شخصاً تأکید به ورود خودروی خود به محوطه مجتمع را دارید، لازم است صرفا از ردیف‌های خزر و لاله اقدام به رزرو نمایید. .
2- نظر به اینکه ردیف‌های یاس-شقایق-زنبق جدیداً مورد بهره‌برداری قرار گرفته، بروز پاره‌ای مشکلات، مانند: امکان قطع شدن آب، (دلیل این مشکل عدم وجود منبع آب هوایی است که در زمان قطعی برق و ایجاد مشکل در تأسیسات، آب قطع خواهد گردید و مدت زمان آن نیز غیر قابل پیش بینی است.) و دیگر موارد مختلف محتمل است، البته در نظر داشته باشید، مسئولین مجتمع نهایت سعی خود را جهت عدم بروز چنین مواردی به کار خواهند بست، معذالک پیشاپیش از بروز مشکلات احتمالی پوزش می‌طلبیم. لازم به ذکر است: کلیه سوئیت‌های ردیف شقایق فاقد اطاق خواب می باشد. ضمناً خواهشمندیم قبل از اقدام به رزرو سوئیت‌" از ردیف‌های یاس-شقایق-زنبق"، مطالب فوق و دیگر توضیحات داده شده  ذیل را حتماً لحاظ فرمایید.(بدیهی است هرگونه عواقب ناشی از عدم مطالعه مفاد معرفی‌نامه به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود).
3- اطلاعات تکمیلی: از میهمانان محترم خواهشمندیم قبل از اقدام به رزرو، حتما اطلاعیه مجتمع را در صفحه اول سامانه سرا مطالعه نموده، و پس از مطالعه کامل این معرفی‌نامه نیز جهت کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین مشاهدۀ تصاویر مربوط به تمامی قسمتهای مجتمع، به سامانۀ اختصاصی مجتمع شهید امامی چمخاله که آدرس آن ذیل همین معرفی‌نامه درج گردیده، مراجعه فرمایید.
4- محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه ویا خانم و آقای محرم به یکدیگر) تعریف شده، لذا پذیرش در این مجتمع صرفاً به صورت ترکیبی از خانم و آقای محرم به یکدیگر، در قالب{زن و شوهر و فرزندان}، {مادر و پسر بالای 18سال}، { پدر و دختر بالای 18سال}، و موارد مشابه امکان‌پذیر خواهد بود. بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده،  پذیرش و یا عودت وجه امکان‌پذیر نبوده، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش، به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود .
5- جایگزینی سوئیت: در صورت عدم امکان ارائه سوئیت رزرو شده، یکی از سوئیت‌های آماده در هریک از ردیف‌های مجتمع به میهمان تحویل خواهد گردید، درغیر اینصورت، مدیریت مجتمع موظف است نسبت به رزرو سوئیت جایگزین در اقامتگاه‌های همجوار (با ابعاد مشابه و بدون دریافت وجه اضافی ازمیهمان) اقدام نماید. ضمناً در صورتیکه سوئیت از داخل مجتمع جایگزین گشته و با سوئیت رزرو شده اختلاف قیمت داشته باشد، مابه‌التفاوت مبلغ پرداختی، محاسبه و اعمال خواهد شد.
6- این معرفی‌نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی‌نامه، همسر و فرزندان مجرد ایشان می‌باشد لذا پذیرش افراد دیگر (صرف نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی‌نامه) بعنوان همراه تلقی گردیده و ضمن رعایت "ضوابط پذیرش نفرات همراه" مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد.
7- شرایط پذیرش نفرات همراه: الف- هزینه هر نفربا احتساب نوزاد30000تومان می‌باشد. از15 فروردین لغایت 11 خرداد و ششماهه دوم سال (به‌استثناء ایام تعطیل)، مبلغ مذکور با محاسبه 50% تخفیف به 15000تومان کاهش می‌یابد. ب- هزینه نفرات همراه در زمان پذیرش از طریق دستگاه کارت‌خوان بانکی به حساب تشکیلات واریز و قبض آن به صاحب‌معرفی‌نامه تحویل خواهد گردید. ج-مبلغ دریافتی نفرات همراه، بابت کل زمان اقامت بوده و تفکیک پذیر نمی‌باشد. د- اقامت نفرات همراه، در همان سوئیت و با همان امکانات خواهد بود. هـ- سقف نفرات قابل پذیرش همراه(به شرط پرداخت هزینه آنان) با احتساب صاحبان معرفینامه، در واحدهای کمتر از 45 متر7 نفر، و بالاتر از آن 9 نفر می‌باشد. و- هماهنگی قبل از سفر در مورد پذیرش نفرات همراه، با دفتر پذیرش الزامی است.
8- زمان انجام پذیرش: امور پذیرش ازساعت 14 لغایت 22 صورت می‌پذیرد، پذیرش پس از ساعت 22 در صورت هماهنگی قبلی با دفتر پذیرش بلامانع می‌باشد. لیکن در صورت حضور پس از ساعت یک بامداد امکان ورود خودرو به مجتمع تا ساعت 6 بامداد وجود ندارد، میهمانان محترم میتوانند خودروی خود را در این مدت روبروی مجتمع پارک نمایند.
9- مدارک مورد نیاز: کارت عضویت صاحب معرفی‌نامه، کارت ملی و شناسنامه کلیه افراد، خصوصاً مدارک احراز زوجیت متاهلین اجباری است
10- عدم حضور صاحب معرفی‌نامه در مجتمع(به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.
11- لغو درخواست رزرو سوئیت،  چنانچه تا 96 ساعت قبل از تاریخ رزرو(تاریخ تحویل سوئیت)، در سامانه ثبت گردد، 90%وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت بیست روز، عودت داده خواهد شد، لیکن درصورت عدم حضور در مجتمع، و یا ثبت "لغو درخواست" در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده، امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد.
12- عدم حضور،(تا 24 ساعت پس از تاریخ رزرو و بدون اطلاع قبلی) در مجتمع به منزله انصراف تلقی خواهد گردید.
13- هزینه پارک خودرو 8000 تومان می باشد.
14- ورود و خروج به مجتمع (بصورت پیاده و یا همراه خودرو) از ساعت 1 بامداد لغایت 6 بامداد ممنوع می‌باشد.
15- معرفی امکانات موجود در سوئیتها و محوطه: کلیه اطلاعات در این رابطه بصورت متن و تصویر درسایت اختصاصی مجتمع درج گردیده، لذا جهت آگاهی دقیقتر عزیزان از ذکر آن در معرفینامه خود داری نموده و توجه اعضاء محترم را به مراجعه به سایت مذکور جلب مینمائیم.
16- به اطلاع می‌رساند سرویس بهداشتی سوئیت‌های ردیف‌های: زنبق - شقایق و یاس، غالباً فاقد سقف کاذب می باشند.

با توجه به اینکه مسئولین مجتمع به هیچوجه امکان تغییر در هیچیک از موارد قید شده را ندارند، جهت پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی، مجدداً نسبت به مطالعه دقیق معرفی‌نامه تأکید می‌گردد.
به خاطر داشته باشید هرگونه توصیة کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی نامه، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی نامه می باشند.


تعرفه خدمات مجتمع شهید امامی (مخصوص اعضاء)
1- هریک از اعضاء محترم می‌توانند با استفاده ازحدود 80درصد تخفیف نسبت به نرخنامه مصوب سازمان  میراث  فرهنگی، برابر با نرخنامه ذیل، نسبت به رزرو سوئیت مورد نظر، جهت استفاده خود، همسر و فرزندان مجرد، اقدام نمایند.

      الف- سوئیت‌های 55متری ردیف شقایق: هرشب 40/000 تومان - سه شب 120/000 تومان

      ب- سوئیت‌های 50متری ریف لاله: هرشب 38/000 تومان - سه شب 114/000 تومان

      ج- سوئیت‌های 38متری ردیف شقایق: هرشب 31/000 تومان - سه شب 94/000 تومان

      د- سوئیت‌های 35متری ردیف شقایق: هرشب 27/000 تومان - سه شب 81/000 تومان

      ه- سوئیت‌های 28متری ردیف‌های زنبق و یاس: هرشب 28/000 تومان - سه شب 84/000 تومان

      و- سوئیت‌های 30 متری ردیف‌های خزر (رز-میخک-ریحان): سه شب 118/500 تومان + 9% مالیات بر ارزش افزوده = 129165 تومان

      ز- سوئیت‌های 20متری ردیف شقایق: هرشب 22/000 تومان - سه شب 66/000 تومان

      ح- هزینه نفر اضافه در طول مدت اقامت: 30000 تومان

      ط-هزینه پارکینگ در طول مدت اقامت:  8/000 تومان

میهمانان محترم در صورت تمایل برای به‌همراه آوردن افراد، می‌توانند ضمن هماهنگی قبلی با دفتر مجتمع، و پرداخت هزینه نفر اضافه (اعم از نوزاد) با احتساب 70 درصد تخفیف نسبت به نرخنامه نفر اضافه سازمان میراث فرهنگی، درهمان واحد و با همان امکانات، اقدام نمایند  تذکر: هزینه اقامت نفرهمراه مربوط به کل مدت اقامت و تفکیک پذیر نمی‌باشد. از 15 فروردین لغایت 12 خرداد و نیمه دوم سال به‌جز ایام تعطیل هزینه هریک از نفرات همراه  از30000 تومان به  15000تومان کاهش خواهد یافت.