نحوه استفاده عموم

  خدمات این مجتمع، در ایام پیک، اختصاص به اعضاء محترم دارد، لیکن در دیگر ایام سال با ارائه 30 الی 60 درصد تخفیف، (متناسب با فصول مختلف)، نسبت به نرخنامه مصوب "سازمان میراث  فرهنگی"در قالب: خانوادگی، اردوئی ، سمیناری و غیره آماده ارائه خدمت  به افراد غیر عضو (عموم هموطنان عزیز)، سازمانها، نهادها، مدارس، دانشگاه ها و . . . می باشد.


  متقاضیان محترم می توانند از طرق مختلف: تلفن واحد پذیرش:(91011420-013) اطلاعات تکمیلی را دریافت، و یا با مراجعه حضوری، ضمن بازدید از مجتمع نسبت به رزرو واحد مورد نظر  و یا عقد قرارداد اقدام نمایند.
  در پذیرش آزاد( عموم هموطنان غیر عضو) به همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای کلیه افراد خصوصاٌ مدارک احراز زوجیت  و یا محرمیت برای خانم ها و آقایان همراه، اجباری است،  در غیر این صورت متأسفانه امکان پذیرش وجود ندارد. 


  نظر به اینکه محیط این مجتمع کاملاً خانوادگی تعریف شده، لذا پذیرش مجردین و همچنین  پذیرش متأهلین بدون همراهی همسر، مطلقاً امکان‌پذیر نمی‌باشد.


  تورهای گردشگری مدارس - سازمان ها و ادارات و همینطور متقاضیان برگزاری سمینارها، که مایل به استفاده از امکانات مجتمع می‌باشند، می‌بایست ، پس از انجام هماهنگی قبلی،  اسامی افراد را به‌ همراه معرفی‌نامه معتبر از واحد مربوطه، و با ضمیمه نمودن درخواست کتبی، ارسال نمایند.

  در صورت عدم مراجعه حضوری به مجتمع میتوانید با استفاده از پیام رسان سروش به آدرس: https://splus.ir/shahid_emami  اقدام به ارسال فرمایید."