شرایط استفاده اعضاء

  هشدار، هشدار، بسیار بسیار مهم: لطفاٌ اقدام به رزرو ننمائید.

  بر اساس مصوبه هیئت وزیران مبنی بر صرفه جویی در مصرف برق، برق مجتمع در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه از ساعت 11 لغایت 14 قطع می باشد.

  قبل از انجام رزرو یه شرایط خاص این ردیف ها ی یاس، زنبق و شقایق به جد توجه نموده و در صورتی که امکان انجام آن را دارا میباشید افتخار میزبانی را عنایت فرمائید.

  1- امکان ورود خودرو تحت هیچ شرایط و کمترین مدت زمانی حتی در زمان  بارندگی شدید وجود ندارد. 2- پارکینگ این ردیف ها روبروی مجتمع و در فاصله تقریبی 90 متری از درب ورودی قرار دارد. 3-چرخ دستی کاملاٌ مناسب جهت انتقال اثاثیه از پارکینگ به سوئیت و بلکس در خدمت شماست. 4- با توجه به حوادث تلخ ایجاد شده ( به علت باریکی خیابان روبروی مجتمع ) جهت برقراری امنیت میهمانان محترم و دیگر عابرین، محل های کملاٌ مناسب و امن جهت توقف در زمان پذیرش، خروجی و پیاده و سوارکردن همراهان ایجاد گردیده. لذا هرگونه توقف در خیابان و توقف نابجا در محل های تعریف شده، تحت هر عنوان مطلقاٌ ممنوع بوده، به دلیل حساسیت موضوع در صورت عدم توجه، خدمتگذاران شما در مجتمع از افتخار دیدار مجددتان در مراحل بعدی محروم خواهند گردید. مسیر عبور ردیف های زنبق،شقایق و یاس تنها و تنها در حد عبور وسائل اضطراری"امداد و نجات" بوده.


  عضو محترم بدینوسیله به اطلاع می‌رساند:

  الف- قبل از اقدام به رزرو، جهت دریافت آگاهی کامل از موقعیت و شرایط مجتمع، مراجعه به سایت اختصاصی chamkhale.com الزامی می‌باشد. ضمناً به هیچ عنوان از مرورگر "گوگل کرم" استفاده ننموده و پس از انجام رزرو لازم است به قسمت رزروهای تایید شده رفته و صرفاً در صورتی که سوئیت رزرو شده در تاریخ مورد نظر ا مشاهده نمودید، از رزرو خود مطمئن شوید، در غیر اینصورت حتی اگر وجه از کارت جنابعالی کسر گردیده و معرفی نامه هم دریافت کرده باشید، عملاً رزروی برای شما انجام نشده و مجتمع به هیچ عنوان قادر به اختصاص سوئیت به جنابعالی نمی باشد.


  ب-چاپ معرفی نامه، مطالعه کامل و دقیق آن وهمچنین همراه داشتن نسخه چاپی (پرینت) در بدو ورود و پذیرش در مجتمع، الزامی است.


  ج- با توجه به اینکه سیستم رزرواسیون صرفاً درصورت تأیید کامل "ضوابط  مجتمع" اجازه ثبت رزرو را می‌دهد، لذا با عرض پوزش، پس از انجام رزرو و حضور در مجتمع، هر گونه اعتراض و استنکاف از عمل به مفاد ضوابط تحت عناوینی چون: عدم مطالعه معرفی‌نامه، انجام رزرو توسط کافی‌نت و یا فرد دیگر و... به هیچ عنوان مانع اجرای دقیق ضوابط و مقررات نمی‌باشد. مدیریت و خدمتگزاران شما در مجتمع، تنها و تنها در چهارچوب ضوابط و مقررات امکان انجام پذیرش و سرویس‌دهی به میهمانان محترم را دارند، لذا در زمان حضور در مجتمع، از پاسخگوئی به هرگونه اعتراض در مورد ضوابط و مقررات معذور بوده و مسئولیت ایجاد هرگونه مشکل (احتمالی)  به عهده صاحب معرفی‌نامه می‌باشد.مدیریت و پرسنل مجتمع ضمن عرض خیرمقدم، مفتخر به پذیرایی روزانه حدود 1600 نفر از اعضای محترمی می‌باشند، که این مجموعه را برگزیده  و از سراسر کشور قدم رنجه می‌فرمایند. طبیعتاً چنین جمعی دارای فرهنگ‌های متنوع و دیدگاه‌های متفاوت و محترمی می‌باشند. مدیریت مجتمع  مصمم است با ایجاد محیطی شاد، آرام،و متکی بر وجود امنیت اخلاقی و اجتماعی، اقامتی آرام و سرشار از شادی و شعف را برای این عزیزان فراهم سازد.  تحقق این هدف و همچنین حفاظت و نگهداری بهینه از مجتمع (که متعلق به کلیه اعضاء محترم می‌باشد) مشروط به برقراری نظمی است که همگان متعهد بر اجرای آن باشند، ضوابط تعیین شده و تذکرات ارائه گردیده ( که حاصل بررسی بیش از یک دهه تجربه می باشد) متضمن برقراری نظم مورد نظر خواهد بود.

  تذکرات ضروری و مورد نیاز:


  الف- بی‌توجهی نسبت به مطالعه کامل معرفی‌نامه و رعایت موارد قید شده در آن،  قطعاً موجب بروز مشکل در مراحل پذیرش، و بعضاً منجر به عدم امکان پذیرش خواهد گردید. (قبل از اقدام به رزرو، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی مراجعه به سایت اختصاصی مجتمع و  همچنین کانال‌های اطلاع‌رسانی الزامی می‌باشد.)


  ب- همانگونه که در بدو ورود به سامانه رزرواسیون مشاهده فرمودید، ورود خودرو (تحت هیچ شرایطی، اعم از شرایط خاص جوی و یا ....) امکان پذیر نبوده و پارکینگ اختصاص این بخش در خارج از محوطه مجتمع (در فاصله پنجاه متری دفتر پذیرش، و یکصدو چهل و سه متری درب ورودی)قرار دارد. امکان انتقال اثاثیه به وسیله چرخ دستی اختصاصی مجتمع، مهیا گردیده است.لذا خواهشمند است در صورت عدم تطبیق امکانات موجود با شرایط جنابعالی و همراهان محترم، ازسوئیت های این بخش از مجتمع رزرو نفرمایید.


  ج-تفکیک اطاق خواب کلیه سوئیت‌های ردیف شقایق، توسط دیواره متحرک صورت می‌پذیرد(تصویر آن در سایت اختصاصی موجود موجود است.)


  د- (بدون تعارف): هر گونه ارتباط نَسَبی و یا سَبَبی میهمانان محترم با مسئولین گرامی تشکیلات خانه‌کارگر، و یا ارائه توصیه شفاهی و یا کتبی توسط آن عزیزان، کوچکترین امتیازی برای میهمان محترم نداشته، و هیچگونه تأثیری در اجرای دقیق ضوابط توسط کارکنان و یا مدیریت مجتمع نخواهد داشت.


  ه- "مجتمع کارگران شهید امامی" مجموعه‌ای  فرهنگی تفریحی، و برخوردار از محیطی منظم، کاملاً شاد، و مفرَح بوده و لذا بر خلاف عنوان ذکر شده، "استراحتگاه" نیست، درطول روز موزیک و از عصر توسط تلویزیون های شهری تا ساعت 24 برنامه های متنوع در محوطه پخش میگردد.


  و- از آنجا که مسئولین مجتمع اقدامات کافی و وافی را در جهت اطلاع‌رسانی به اعضاء محترم (به روش‌های مختلف و به صورت کامل) انجام داده‌اند، لذا هیچگونه عذری مبنی بر عدم آگاهی از ضوابط قابل قبول نبوده و هرگونه درخواست بر عدم اجرای ضوابط ، باعث اتلاف وقت صاحب معرفی‌نامه، کارکنان مجتمع، و میهمانان محترم گردیده و با عرض پوزش، در صورت عدم تمکین میهمانان محترم از ضوابط (در زمان پذیرش و همچنین عدم اجرای آن در زمان اسکان) ابتداً منجر به پرداخت جریمه نقدی از 20 تا200 هزار تومان و در نهایت با مسدود شدن بخش رزرواسیون "صاحب معرفی‌نامه" افتخار میزبانی عضو محترم، از مسئولین مجتمع سلب خواهد گردید و برقراری مجدد آن، مستلزم پرداخت جریمه (متناسب با تخلف صورت گرفته، از 20 تا 200 هزار تومان) خواهد بود.


  ز- با توجه به عدم وجود لوله‌کشی آب در کل منطقه، آب موجود در لوله کشی مجتمع نیز از چاه تأمین می‌گردد.


  ح- ضمناّ با توجه به اینکه درب سوئیت های مجتمع دقیقاً در طبیعت بکر موجود باز می گردند، امکان ورود حشرات، حتماً پس از انجام سم پاشی امری محتمل است که در صورت مشاهده با اسپری مخصوص مرتفع خواهد گردید، لیکن امکان تعویض به هیچ وجه میسر نمی باشد.


  ط- اعضای محترم موظفند اطلاعات پروفایل کاربری خود (شماره همراه – تلفن ثابت – آدرس و...) در سامانه رزرواسیون را تکمیل نموده و سپس اقدام به رزرو نمایند، در غیر اینصورت تبعات ناشی از آن به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.


  ی- در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد، ضمناً سقف گرمایش اسپیلت موجود 18 تا 23 درجه میباشد ( که از استاندارد گرمای خانگی 2 درجه بیشتر است ) در صورت تمایل به گرمایش بیشتر لطفاً البسه گرم خانگی به همراه داشته باشید.


  ضوابط اختصاصی مجتمع کارگران شهید امامی - چمخاله:
  1-عدم حضور "صاحب معرفی‌نامه" (به هر دلیل ممکن) موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده و عودت وجه آن نیز به هیچ وجه میسر نخواهد بود.ضمناً به علت بروز آسیب های وارده به فضای سبز و سازه های موجود،بازی با توپ (در انواع و سایز های مختلف) مطلقاً ممنوع می‌باشد.


  2-با توجه به خانوادگی بودن مجتمع، با عرض پوزش از پذیرش وارائه خدمات به رزرو کنندگان محترمی که در زمان ورود - خروج و حضور در مجتمع، از پوشش مناسب استفاده ننمایند جسارتاً معذوریم.


  3-احتراماً انجام پذیرش کلیه افراد صرفاً با ارائه اصل شناسنامه امکان‌پذیر بوده، و مجرد بودن فرزندان بالای 18 سال تنها و تنها با ارائه اصل شناسنامه محرز گردیده و در غیر اینصورت همانند دیگر نفرات همراه ملزم به پرداخت هزینه خواهد بود.
  تبصره- پذیرش افراد "فاقد شناسنامه" تنها با تأییدیه کتبی اداره محترم اماکن نیروی انتظامی، مجاز می‌باشد.


  4-بنا به شرایط خاص و برقراری هرچه بیشتر امنیت اخلاقی در محیط مجتمع، پذیرش اعضاء محترم تنها و تنها به صورت ترکیبی از خانم و آقای محرم (به هرشکل ممکن، اعم از: زن و شوهر، خواهر و برادر و...غیره ) صورت می پذیرد، و در صورت عدم رعایت موارد فوق، تحت هرشرایط، امکان پذیرش و عودت وجه وجود نخواهد داشت.
  تبصره: در صورت عدم امکان شرایط فوق برای افراد مجرد، متقاضیان مربوطه می‌توانند به عنوان نفر همراه به اتفاق یک خانواده فامیل که با شرایط قید شده اقدام به رزرو نموده باشند مراجعه نمایند.


  5-انجام امور پذیرش و تحویل سوئیت از ساعت 14 لغایت 22 می‌باشد. تبصره1- جهت مساعدت در انجام پذیرش میهمانانی که نتوانند در ساعات تعیین شده، در مجتمع حضور پیدا نمایند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا با هماهنگی قبلی، توسط نگهبان شیفت شب پذیرش گردند، انجام این امر تا ساعت 1 بامداد با ورود خودرو به داخل مجتمع و پس از 1 بامداد بدون ورود خودرو میسر می‌باشد. تبصره2- با توجه به اینکه آماده‌سازی تعداد محدودی از سوئیت‌ها قبل از ساعت 14 صورت می‌پذیرد، میهمانانی که تمایل دارند قبل از ساعت 14 سوئیت را تحویل بگیرند می‌توانند با هماهنگی قبلی، و پرداخت هزینه ساعتی، از این امکان محدود بهره‌مند گردند.


  6-موارد دریافت وجه در مجتمع:الف- نفرات همراه : با توجه به اینکه مبلغ پرداختی در زمان رزرو تنها و تنها، مربوط به پذیرش "صاحب معرفی نامه +همسر + فرزندان مجرد" می‌باشد، لذا پذیرش هریک از همراهان منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.

  ب- هزینه هر نفر همراه (با احتساب نوزاد) مبلغ 240 هزارتومان می‌باشد، مبلغ مذکور بابت 3روز اقامت، و با همان امکانات موجود در سویت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود، ضمناّ پذیرش افرادی که در لیست ممنوعه قراردارند به عنوان همراه امکان پذیر نمی باشد.تبصره : تأمین ملزومات اضافی جهت نفرات همراه و یا دیگر موارد، با پرداخت هزینه جزئی مقدور می‌باشد.
   ج- سقف نفرات قابل پذیرش در سوئیت‌های مختلف با احتساب میهمانان اصلی (و با دریافت هزینه "نفرات همراه") به شرح ذیل امکان‌پذیر خواهد بود:  سوئیت‌های زیر 45 متری، در مجموع و نهایتاً 7 نفر، و بالاتر از 45 متری، در مجموع و  نهایتاً 9 نفر می‌باشد. ضمناً هماهنگی قبلی در مورد پذیرش همراهان الزامی می‌باشد.

  د – ارایه هر گونه خدمات، همچون کرایه وسایل رکابی، قایق، دریافت لوازم اضافی همچون، پلوپز، کاناپه‌تختخواب شو، و ... مستلزم پرداخت هزینه جداگانه می‌باشد ضمناً جهت کنترل تردد "وسائل رکابی" در محوطه مجتمع، استفاده از دوچرخه‌های شخصی صرفاً با هماهنگی دفتر مجتمع، و دریافت کارت تردد (با پرداخت هزینه ای مختصر) امکان پذیرخواهد بود.


  7-شرایط لغو یا کنسل نمودن رزرو: لغو رزرو انجام شده، دریافت 90% وجه پرداختی (پس از کسر 10% کارمزد) تنها درصورتی میسر است که الف: از روز اقدام به لغو رزرو، تا تاریخ رزرو (تاریخ تحویل سوئیت) چهار روز و یا بیشتر باقی مانده باشد. ب: مدت زمان عودت وجه با توجه به تعداد رزروهای لغو شده متغیر بوده و ممکن است بین یک هفته تا حداکثر 45 روز کاری بطول بیانجامد. ج: عودت وجه تنها به کارت بانکی صاحب معرفی‌نامه امکان‌پذیر خواهد بود،(حتی اگر پرداخت وجه رزرو توسط کارت بانکی شخص دیگری انجام شده باشد). بدیهی است افرادی که در فاصله کمتر از چهار روز ( 96 ساعت ) قبل از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به رزرو نمایند، در صورت لغو رزرو هیچگونه وجهی به آنان تعلق نخواهد گرفت.


  8-درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.


  9- کلیه سوئیت‌های مجتمع دوتخته بوده و امکانات کامل و تفصیلی موجود در آنها بصورت متن و تصویر در سایت اختصاصی مجتمع به آدرس: chamkhale.com و کانالهای ارتباطی مجتمع درج گردیده و مراجعه به آنها قبل از انجام رزرو قطعاً الزامی است.


  10-جایگزینی سوئیت: در صورت بروز مشکل در ارائه نوع سوئیت رزرو شده و یا از رده خارج شدن سوئیت در زمان استفاده میهمان، یکی از سوئیت‌های قابل ارائه (از هر نوع و با هر متراژ) جایگزین گردیده و در صورت تفاوت نرخ، مابه التفاوت مبلغ آن به میهمان عودت خواهد گردید.
  باتوجه به اینکه جهت رعایت بهداشت درمجتمع، تابه وقابلمه ازنوع "پیرکس" می‌باشد، لذا از آن دسته از عزیزانی‌که تجربه استفاده از این ظروف را ندارند استدعا می‌گردد جهت پیشگیری از پرداخت خسارت، قابلمه وتابه شخصی خود راهمراه بیاورند.


  11-ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.


  12-هرگونه راهنمایی یا توصیه افراد مسئول یا غیر مسئول که خلاف ضوابط مجتمع باشد فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای ضوابط قید شده در معرفینامه میباشند.


   تلفن تماس: 11420 910 013 - ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 21
  پیامرسان سروش-دفتر پذیرش:   @shahid_emami
  کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: @shahidemamy